top of page

SZCZĘŚLIWICE

Proste formy, stonowane kolory, komfort i wygoda - nowoczesny apartament w Szczęśliwicach 
 

Współcześni klienci oczekują od nowoczesnych wnętrz prostych form, stonowanych kolorów i komfortu. Jako architekci wnętrz i projektanci musimy więc podążać za tymi potrzebami, tworząc przestrzenie, które są jednocześnie funkcjonalne i estetyczne. 
 
Kolorystyka apartamentu opiera się na czerni i szarości, które zostały wzbogacone o nutę drewna i złote dodatki. Na ścianach znajduje się beton architektoniczny, który nadaje wnętrzu nowoczesnego charakteru. W tym zaprojektowanym przez nas apartamencie na warszawskich Szczęśliwicach dominują proste formy i stonowane kolory. W salonie znajdują się dwie wygodne sofy ustawione w kształt litery L, które są idealnym miejscem do relaksu. W kuchni znajduje się duża wyspa z płytą kuchenną, która pozwala na wygodne gotowanie i spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi. 
 

Zadbaliśmy o to, aby każdy detal w tym apartamencie był starannie dopracowany. Jedynymi dekoracjami w salonie jest złota lampa, która stanowi subtelny akcent oraz zadziorny lampart, który wskoczył do wnętrza prosto z Home and You. 
 

Ten apartament to doskonały przykład na to, jak można stworzyć nowoczesne wnętrze, które jest zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne. 
W naszych projektach nie ma miejsca na szczęśliwy przypadek. Nawet jeśli projektujemy apartament w Szczęśliwicach.

bottom of page