top of page

WOLA

Stylowe wnętrze w stylu eklektycznym z akcentami klasyki 
 
Słowo "stylowo" najlepiej oddaje charakter tego projektu. Czerń, sztukaterie, złoto i marmur - to elementy, które nadają wnętrzu ponadczasowego charakteru. Aranżacja została przygotowana dla młodej pary zakochanej w dizajnie. 
 

Inwestorzy dali nam dużą dozę zaufania, dzięki czemu mogliśmy rozwinąć skrzydła naszej inwencji twórczej. Bez cienia wątpliwości powiemy, że w ten sposób powstało wnętrze pełne szyku, elegancji i harmonii. 
 

W salonie dominuje czerń, która została przełamana złotymi akcentami. W centralnym punkcie znajduje się telewizor z serii The Frame marki Samsung. Na czarnym tle ściany rtv uwypukla się klasyczna biała rzeźba. Ważnym elementem jest również duży, wygodny narożnik, który jest idealnym miejscem do relaksu.  Kuchnię zdobi marmur, a w połączenie z czernią nadaje jej ponadczasowej elegancji.  

Sypialnia jest jasna i przytulna. Dominuje w niej biel, która została przełamana złotymi dodatkami. W sypialni znajduje się duże łóżko,
które zapewnia komfortowy wypoczynek. Łazienka jest bardzo minimalistyczna. Dominuje w niej czerń, złoto i marmur ale pierwsze skrzypce zdecydowanie gra transparentna duża wanna, która jest idealnym miejscem do relaksu. 

bottom of page