top of page

O NAS

18.jpg

Kim jesteśmy

Jesteśmy duetem tworzącym biuro projektowe, a design to nasza pasja. Zajmujemy się kompleksowym wykończeniem wnętrz prywatnych i komercyjnych. Naszą misją jest tworzenie przemyślanych przestrzeni z funkcjonalnym, angażującym i pięknym wystrojem, w których każdy poczuje się dobrze.

Nasz zespół tworzą Marta Iglewska i Radosław Wójcik – dwójka architektów wnętrz

z wykształceniem inżynierskim. Na swoim koncie mamy wiele lat doświadczenia w znanych warszawskich pracowniach. Marta współpracowała m.in. z Marta Czerkies Home Designer oraz Studio projektowym Doroty Szelągowskiej.

 

Z kolei Radek poza wieloma własnymi indywidualnymi projektami, pracował w biurze Karol Smagacz Interior Designer znanym m.in. z programu Design Dream Polsatu. 

Wnętrza o jakich marzysz

 

Jak wygląda współpraca

Wszystko zaczyna się od idei, a w naszym studio przekształcamy pomysły w rzeczywistość. 

Projektujemy wnętrza mieszkań, domów, przestrzeni biurowych i komercyjnych – wszystko z myślą o Twoich potrzebach. Potrzebujesz wykończenia, koncepcji lub pełnego projektu z nadzorem autorskim – w Interiorsy przemyślimy wspólnie Twoją przestrzeń, zależnie od tego, czego szukasz.

Każdy projekt, jak i pomysł jest inny, dlatego wszystkie realizacje traktujemy indywidualnie. Osobno tworzymy projekt, a w procesie bierzemy pod uwagę Twoje potrzeby, oczekiwania, upodobania i budżet, jakim dysponujesz. A po kolei: 

 

1. Koncept przede wszystkim

Prace nad projektem rozpoczynamy od opracowania układu funkcjonalnego przestrzeni, czyli określenia stref, ich funkcji i rozmieszczenia kluczowych elementów wyposażenia. Daje nam to najszerszą perspektywę, z czym będziemy się mierzyć.

2. Wyobraźmy to sobie

Na podstawie wypracowanego wcześniej układu funkcjonalnego, tworzymy model 3D, który pokazuje finalny wygląd wnętrza – to, co chcemy osiągnąć.

3. I działajmy

Dzięki przygotowaniu modelu, możemy stworzyć szczegółowe rysunki techniczne z instrukcjami dla poszczególnych wykonawców, listy potrzebnych materiałów i szacunkowy kosztorys. Nad wszystkim bacznie czuwamy!

 

Projektujemy na terenie całej Polski, z nami możesz stworzyć realizację z nadzorem autorskim nad naszymi pomysłami. Wykonujemy też konsultacje wnętrzarskie i home-staging.

 

Po zapoznaniu z Interiorsy zachęcamy do sprawdzenia naszego portfolio, z którego jesteśmy dumni. 

bottom of page