top of page

WARSZAWSKA PRAGA

Mieszkanie na Pradze - metamorfoza z odważnymi akcentami
 

To 45 metrowe mieszkanie było wyzwaniem, ale udało nam się je przekształcić w przestrzeń, która idealnie spełnia przedstawione nam potrzeby. W mieszkaniu tym dokonaliśmy bardzo znaczących zmian. I dowodzi ono tego, że każdą przestrzeń da się dopasować do indywidualnego charakteru właściciela, który Chciał, aby jego mieszkanie było jasne, przestronne i funkcjonalne. 

Nie jest ono duże, ale udało się nam wydzielić wyraźnie kilka stref, mimo niewielkich rozmiarów mieszkania. Tę dzienną, jadalną, sypialnianą. Znaleźliśmy nawet miejsce na małe domowe biuro. 
 
Otwartą na salon zieloną kuchnię z czarnym blatem dopełniają stylowe płytki Epoque oraz złota bateria, które nadają wnętrzu eleganckiego charakteru. W salonie znajduje się wygodna sofa, idealna do relaksu, a także duży stół z krzesłami, przy którym można wygodnie zjeść obiad lub spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi.  
 
Sypialnia została ukryta w dalszej części mieszkania, aby zapewnić mieszkańcom prywatność. 
W sypialni znajduje się wygodne łóżko, zapewniające spokojny sen. Dodatkowo w sypialni wydzieliliśmy przestrzeń na domowe biuro. By optycznie przestrzeń nie była zamknięta wykorzystaliśmy szklane ściany. Dzięki temu w biurze można w spokoju pracować lub uczyć się oraz całkowicie odgrodzić je zasłaniając zasłony. 
 

W całym mieszkaniu dominuje jasna kolorystyka, która została przełamana mocnymi akcentami kolorystycznymi dodającymi wnętrzu wyrazu i charakteru. 
 
Ten projekt to doskonały przykład na to, jak można wykorzystać każdy centymetr przestrzeni, aby stworzyć funkcjonalne i stylowe wnętrze 

Jeśli szukasz architekta, który pomoże Ci stworzyć mieszkanie na miarę Twoich potrzeb, skontaktuj się z nami

bottom of page