top of page

MICHAŁOWICE

Dom dla miłośników muzyki i czerni w Michałowicach 

Przedstawiamy wam projekt domu w podwarszawskich Michałowicach, który został zaprojektowany z myślą o muzyce. W życiu inwestorów tego projektu jest ona niezwykle ważna, toteż jej podporządkowaliśmy nasze myślenie o przestrzeni. Przy pracy nad projektem takim jak ten uzmysławiamy sobie, że o finalnym wyglądzie idealnie zaprojektowanego wnętrza nie zawsze decyduje zmysł wzroku.  
 
Kluczową kwestią była akustyka oraz prawidłowo ulokowane nagłośnienia, dlatego też w domu wykorzystano materiały pochłaniające dźwięk, takie jak drewno, kamień i mięsiste tkaniny.  Drewno to materiał przyjazny dla odbioru muzyki, dlatego też króluje w tym domu. Drewniane podłogi, ściany i sufity tworzą ciepłą i przytulną atmosferę i doskonale równoważą biele ścian i wyrazisty czarny kamień. Dodatkowo przy głównej ścianie naprzeciw sofy zaprojektowaliśmy kominek by za pomocą tańczących płomieni wydobyć i podkreślić strukturę kamienia. 

 
Wnętrze zaaranżowaliśmy w tak sposób, aby było nie tylko minimalistyczne i harmonijne, ale też funkcjonalne, ale także estetyczne.  
Dobrze mieć za sobą takie doświadczenie. Dobrze, gdy projektem dyryguje ktoś o takim wyczuciu i talencie. Takich harmonii w naszych projektach szukamy. 
Jeśli szukasz domu, podobnych odczuć skontaktuj się z nami. 

bottom of page