top of page

WILANÓW

Minimalistyczne wnętrze w stylu showroomu 
 

Monochromatyczne kolory, brak zbędnych przedmiotów i dekoracji, kontrastująca czerń - to główne cechy aranżacji mieszkania wzorcowego

w jednej z inwestycji deweloperskich. Jako projektanci i architekci wnętrz zadbaliśmy o to, aby wnętrze było nie tylko estetyczne,

ale i funkcjonalne. 

Aranżacja tego mieszkania była dla nas czystą przyjemnością. Nie znając potencjalnego właściciela, zdecydowaliśmy się na styl minimalistyczny. Dzięki temu wnętrze jest czyste, harmonijne i uniwersalne. 
 

Minimalizm wita nas już od progu, w wiatrołapie zaprojektowaliśmy dużą pojemną szafę o gładkich bez uchwytowych frontach . W salonie znajduje się duży, wygodny narożnik, który jest idealnym miejscem do wypoczynku. Kuchnia jest wyposażona w nowoczesny sprzęt AGD, który ułatwia codzienne gotowanie. Wnętrze mieszkania jest przestronne i dobrze doświetlone. Dzięki dużym oknom do wnętrza wpada dużo naturalnego światła. Całości dopełnia złoty tygrys jako nienachalna biżuteria mieszkania. 
 

Jeśli szukasz biura projektowego, które pomoże Ci w aranżacji mieszkania wzorcowego, skontaktuj się z nami. Chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem i stworzymy wnętrze, które zachwyci Twoich klientów. 

bottom of page