top of page
  • Zdjęcie autoraInteriorsy

iSaloni trendy 2024/2025

Jak co roku, z nieskrywaną ciekawością obserwujemy nowinki i trendy z iSaloni. To one wyznaczać będą aranżacyjne mody i tendencje na kolejne lata. I choć pewnie niektóre z nich poddadzą się zgubnemu działaniu czasu, są i takie, które zostaną z nami na dłużej.Jednym z wiodących od lat trendów aranżacyjnych, który jest nam szczególnie bliski, to powrót do natury. Naturalne inspiracje królowały także na tegorocznych targach wnętrzarskich. Świat otaczającej przyrody lubi jednak zaskakiwać, pokazując coraz to nowe oblicza. Tak także jest z aktualnymi trendami. Targi iSaloni pokazały, że w naturze kryje się wielki potencjał i moc twórcza. Najlepszym na to przykładem były nie naturalne materiały, czy kolory ziemi, ale formy, kształty i struktury zaczerpnięte z otaczającego nas świata.


Organiczne formy


Organiczność można było poczuć wszystkimi zmysłami. Nowe kolekcje mebli eksponują nie tylko obłe i nieregularne kształty czy miękkie linie, ale też stają się namacalne. Wyczuwalne pod ręką struktury wprowadzają nas w świat designu sensualnego, którego możemy bezpośrednio doświadczać. Ma to nie tylko zachwycać, ale koić i wprowadzać w nastrój sprzyjający wypoczynkowi.


Szkło we wnętrzach

 

Nie sposób by było przejść obojętnie wobec pojawiających się na targach materiałów. Poza drewnem i kamieniem, które goszczą tam nie od dziś, można było zaobserwować całą gamę tkanin tapicerskich o wyraźnej strukturze i wyczuwalnej miękkości. Największe jednak wrażenie robiło szkło, które po latach nieobecności powraca do łask. Szklane fronty, blaty, ale też oparcia sof, mieniące się różnymi odcieniami oraz o niejednolitym sposobie wykończenia to na pewno jeden z najbardziej charakterystycznych trendów tej edycji iSaloni.

0 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page