top of page
  • Zdjęcie autoraInteriorsy

Wnętrza trendy 2024. Wielki powrót vintage

Nowy rok to czas podsumowań, snucia planów na przyszłość i podejmowania kolejnych wyzwań. Wśród noworocznych postanowień wielu z nas umieszcza generalny remont czy odświeżenie wnętrz. Zanim jednak przystąpimy do rearanżacji zastanówmy się, które przedmioty warto zatrzymać, by nadać im nowe życie. Wśród trendów na 2024 powraca bowiem vintage.

Wnętrza trendy 2024 - vintage


Wnętrza trendy 2024 Interiorsy

Echa stylistyki vintage pobrzmiewają nieustannie od wielu lat. W tym roku jednak spodziewamy się, że wybrzmią pełnym głosem. Świadczą o tym potrzeby naszych klientów, którzy chcą mieszkać we wnętrzach ciepłych i przytulnych, otaczając się przedmiotami z duszą. Jednak styl vintage to nie tylko rzeczy opowiadające własną historię wygrzebane na strychu czy znalezione na pchlim targu. To swoisty hołd złożony przeszłości, przejawiający się zamiłowaniem do perełek designu minionych epok oraz określonych wzorców aranżacyjnych.

To także ukłon w stronę przyszłości. Meble i dekoracje z drugiego obiegu ograniczają konsumpcjonizm, jednocześnie pozwalając zadbać o tak ważny w naszych czasach aspekt ekologiczny związany z nadmierną produkcją. Należy przy tym pamiętać, że stylistyka vintage to także elementy wyposażenia wnętrz inspirowane zeszłymi latami – oczywiście te, które wytwarzane zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju.


Wnętrza trendy 2024 Interiorsy

7 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page